BMF Asansör Hakkında1992 yılında asansör sektöründe, zamanın gerektirdiği modern teknolojiyi ve hizmet kalitesini daha ileriye taşımak amacıyla, deneyimli ve mesleki eğitimli kuruculudur.

Firmamız her marka ve tipteki asansörlerin montaj, revizyon ve bakım işlerini dürüst ve uzman teknik kadrosu ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Kaliteli ve güvenli hizmetlerimizi tescillemek amacıyla, marka tescili, ISO 9001:2008, EN 13015:2002 ve TSE Hizmet yeri yeterlilik belgelerimizi aldık.

Firmamız bünyesinde İtfaiye ve yangın güvenlik uzmanı bulunması, konutlardaki yangın güvenlik hizmetlerinin iyi yapılmadığını fark ederek, konutlardan gelen talep üzerine asansör hizmetine ilave olarak uzman ekiplerimizle 2003 yılında YANGIN GÜVENLİK departmanını kurarak, KALİTE GÜVEN ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE odaklı firma ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız; misyonumuz ilkeleri doğrultusunda 2006 yılından itibaren kendi yerimizde sizlere hizmet vermekteyiz. 2012 yılında ikinci yerimizi de alarak sizlere hizmetin kusursuzluğunu sunmak için çalışmaktayız.

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilir ya da info@bmfasansor.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.